Šis žmogeliukas — jau greit Lietuvoje! Pirkit bilietus!!!

Publikuota 2023/08/22

#DienosCitata:

Petersonas […] Rusijos propagandą skleidžiantis vatnikas. Jau šį spalį jis pasirodys AVIA SOLUTIONS GROUP arenoje! Pirkite bilietus, kad išgirstumėt žmogų, kuris sakė:
— Vakarams reikia kuo skubiau su Rusija derėtis dėl taikos.
— Ukraina laimėti negali, nes Rusija ją arba okupuos, arba sugriaus.
— Putinas karą pradėjo dėl, tarp kita ko, leftizmo vakaruose.
Kiekvienas Petersono sakinys yra vingiuotas kaip anties penis (negūglinkit). Jis kala kraštutinį teiginį, iškart švelnina, ima istoriją iš Senojo Testamento, pavyzdį iš JAV politikos, grįžta prie Mozės, o pagrindinis klausimas lieka dulkėse. Nėra lengva jį cituoti, kai, atrodo, Matijošaitis greičiau gamyklą Rusijoje uždarys nei Petersonas sakinį. Bet pabandykim — Petersonas sako:
“Jei G7 šalių vadovai turėtų nors kruopelę sveiko proto, tai jie pamirštų tuos patogius palyginimus tarp Putino ir Hitlerio ar Stalino ir visą savo dėmesį sukoncentruotų siekiui išsiaiškinti kokias minimaliais taikos sąlygas priimtų rusai.”
Ir tada duoda kelis pasiūlymus:
— Galbūt Ukrainą reiktų paskelbti neutralia šalimi bent 20 metų terminui?
— Galbūt surengti naujus rinkimus Ukrainoje, kuriuos ratifikuotų jungtiniai Rusijos-Vakarų stebėtojai?
— Galbūt garantuoti, kad Ukrainai bus uždrausta stoti į NATO arba ES — nebent rusai leis?
Galiausiai Petersonas, kuklumo įsikūnijimas, pripažįsta, kad šie patarimai dėl nesuvokiamų priežasčių gali būti naivūs, bet — po velnių!! — mums reikia kažką daryti, kad išvengtume trečio pasaulinio.
Petersonas apie Ukrainą kalba ne apie kaip nepriklausomą šalį, o kaip apie teritoriją, kurios reikalus sprendžia didieji žaidėjai: Rusijai ir Vakarai. Jei Lietuva nebūtų NATO narė ir Rusijos tankai važiuotų mūsų gatvėmis, Petersonas turbūt mėtytų panašius išminties perlus: “Žie, išrinkit Celofaną prezidentu ir baigs rusai tą genocidą.”

Lukas Ramonas

Visas tobulas tekstas: https://www.facebook.com/1027338051/posts/10226494621404947/?app=fbl

Įrašo autorius Saulius Rimkus

Būkite pasveikinti, mielieji supermarketų zombiai, reklamų suvarpytomis smegenimis - sauliusrimkus.lt

Related Posts

Šalis amputantas

Šalis amputantas

Jie greitai grįš, tie vaikinai su nutrauktomis ar amputuotomis rankomis ir kojomis, grįš kaip grįžo iš Afganistano ar Čečėnijos. Jie pripildys savimi, savo vežimėliais, savo skausmu bei neapykanta požemines metro perėjas, miesto skverus, plotelius prie prekybos...

Mes Lietuva, bl@*

Mes Lietuva, bl@*

Celofano tariamai (kol kas neaišku kiek šis dalykas legalus / ir ar paisyta procedūrų) įkurta partija „Mes Lietuva“ naudoja tą patį vulgarų principą "uždaužysim jus trispalvėmis", kuris savo grožį parodė riaušių prie Seimo metu, kuomet agresyvūs veikėjai tiesiogine to...

Apsižliumbiau beversdamas…

Apsižliumbiau beversdamas…

 „Poilsio kompleksą „Pasakų miškas" ("Kazkova Dibrova") visiškai užtvindė vanduo po Rusijos susprogdintos Kachovkos užtvankos. Žuvo apie 300 gyvūnų, kuriuos mūsų novokahovčanai žinojo ir mylėjo. Beždžionės Anfisa ir Charlie, ponis Mažylis, mulas Osia, meškėnai,...

Pin It on Pinterest

Share This